2018. aastal peatunud Õllesummeri traditsioon teeb järgmisel aastal läbi uuestisünni taastades mitmeid vanu traditsioone ning luues uusi. 1994. aastal alguse saanud festivali juures on tagasi Õllesummeri idee autor Riho Rõõmus. Sel korral Õllesummeri patroonina osaleval Riho Rõõmusel on hea meel olla tagasi juurte juures ja usub võimekasse tiimi. „Selle meeskonna üks ja ühine eesmärk on teha üritusest Põhjamaade suurim meelelahutusfestival. Kõikidele midagi,“ ütles Riho Rõõmus. „Olulisim on pakkuda head meelelahutust võimalikult laiale sihtrühmale ja igas vanuses külastajale,“ lisas Rõõmus.

Õllesummerit pikalt juhtinud Marje Hansar ütles, et tal on hea meel, kui meelelahutusmaastikul tuleb taas esile suur festival. „Loodan, et Õllesummeri traditsioon uutes kätes on vähemalt sama edukas, kui seni on ta seda olnud ja kõik laabub parimal viisil. Kindlasti jään ootama kutset suurele peole,“ kommenteeris Hansar.

30. juubeli puhul tulevad homme, 18. oktoobri kell 10:00 Piletilevis müüki 5000 erihinnaga sünnipäeva piletit. Esimesed 5000 nelja päeva passi on hinnaga 30 eurot ja ühe päeva pilet hinnaga 15 eurot.

Oma nõusoleku festivalil suurelt osaleda on juba andnud Eesti juhtivad õlletootjad Saku ja A. Le Coq ning kange alkoholi lipulaev Liviko. Läbirääkimisi on alustatud paljude kaubitsejatega ning erilahenduste ja alade planeerimine käib. Meelelahutusprogrammi esimesed suurnimed saavad teatavaks veel selle aasta detsembris.

Aastaid Õllesummeri korraldamist juhtinud Marje Hansar on teatepulga üle andnud ning festivali juhtimise on üle võtnud trio Sten-Erik Jantson (Õllesummeri peakorraldaja), Riho Rõõmus (Õllesummeri patroon) ja Reno Hekkonens (Õllesummeri peaprodutsent).

Õllesummer 2024