Legendaarne lauljanna Cher on hetkel reklaamimas oma peagi ilmuvat jõulualbumit ning annab selle promomise raames mitmeid intervjuusid. Hiljuti antud usutluses uuriti talt lisaks albumile ka Ameerika poliitilise olukorra kohta ja küsiti, mida arvab ta sellest, kui Donald Trump peaks taas riigi presidendiks saama.

Donald Trump oli juba Ameerika president aastatel 2017-2021. Seda aega Cher heal noodil ei meenuta. „Ma sain peaaegu haavandi viimane kord,“ tõdes ta hiljutises intervjuus. Ka praegune olukord talle ei meeldi. „Kui ta saab sisse, kes teab? Seekord lahkun ma riigist,“ avaldas Cher intervjuus.

Trump on praegu vabariiklaste peamine kandidaat presidendikohale. Samas on teda viimasel ajal tabanud mitmed skandaalid. Näiteks süüdistati teda afääris pornotähe Stormy Danielsi ja Playboy modelli Karen McDougaliga. Augustis võeti ta Ameerikas Georgia osariigis ajutiselt vahi alla ja talle esitati üle tosina süüdistuse pettustes, mis teda heas valguses just ei näita.

Trump on oma süüdistuste kohta öelnud, et need on poliitiliselt motiveeritud. Järgmised presidendivalimised toimuvad Ameerika Ühendriikides 2024. aasta novembris.