Red Bull SoundClash on ainulaadne muusikaline sündmus, mis ületab tavapäraseid live-muusika raame. Artistid astuvad üles kahel vastanduval laval ning võistlus ise kulgeb läbi nelja erineva vooru. Show muutub iga vooruga aina kuumemaks, viies publiku plahvatuslikult põneva finaalini. See on pidu, kus põimuvad omavahel muusika ja loovus ning mis pakub kõigile absoluutselt unustamatu elamuse! Juba 4. novembril lähevad Red Bull Soundclashil vastamisi Gameboy Tetris ja NOËP.

Gameboy Tetrisele anti lihtne väljakutse: ütle meile freestyle stiilis, miks just sina Red Bull Soundclashi võidad?

NOËP pidi aga näitama, milliste skillide ehk oskustega ta Red Bull Soundclashilt võidu koju toob.

Hääleta allpool oma lemmiku poolt!

Kui tahad Gameboy Tetrist ja NOËPi laval omavahelises duellis näha, siis on viimane hetk endale Red Bull Soundclashi pilet soetada, sest üritus toimub juba kahe nädala pärast!

Show algab soojendusega ning artistide parimate hittidega. Esimene voor kannab nime „Cover“ - mõĺemad artistid saavad ülesandeks esitada oma versioon mõnest tuntud laulust. Teises voorus – „Takeover“ - võetakse ette rivaali laulud ja esitatakse neid oma võtmes. Loo originaalne esitaja alustab lauluga ning tema vastane võtab laulu poole pealt üle. Kolmas voor on „Clash“. Algab metsik sõit läbi artistide muusikalise universumi! Kaks legendi panevad proovile oma muusikaliste võimete piirid, muutes oma suurimad hitid eriliseks, jättes kõik kaasaelajad hingetuks.

Finaalis astuvad üles erikülalised, kes võivad määrata duelli saatuse! Kes võidab Red Bull Soundclashi? Võim on publiku käes, sest võistluse võitja valitakse aplausimeetriga!

Piletid Red Bull SoundClashile on saadaval piiratud koguses Piletitaskus. Üritus toimub Unibet Arena Blackboxis.