Aveli ja Johannes tegid täna rõõmsa postituse Instagrami ja jagasid seal toredat uudist. „Eile sündis meie poeg. Kõik sujus väga hoitult ja loomulikult. Oleme Johannesega väga õnnelikud oma poja Gordoni saabumise üle,“ kirjutasid lapsevanemad sotsiaalmeedias. Postituse juurde lisasid nad pildi, millelt paistsid sinised õhupallid ja mitmed lillekimbud.

Kroonika kirjutas Aveli Jänese ja tema muusikaprodutsendist kallima Johannes Lõhmuse pere suurenemisest lähemalt juunikuus.

Aveli ja Johannes tunnevad teineteist juba paarkümmend aastat, ajast, kui Aveli käis oma sõbrannade, õdede Triin ja Tene Sommeriga Johannese kodustuudios laulmas. Paar aastat tagasi tuli Johannese ja Aveli ühistel sõpradel idee nad kokku viia - neile korraldati õhtusöök-pimekohting. „Siis läks jälle aega mööda, aga ühel õhtul kirjutasin mina Avelile ja täitsa ausalt väljendasin talle, mida temas sellel õhtul nägin,“ sõnab Johannes, kelle „ülestunnistusele“ järgnesid pea kuuetunnised telefonikõned ja armumine.

„Sügavad ja avatud vestlused saadavad meid tänaseni. Oluline on tunne, et saame ennast täielikult avada ja jääda iseendaks,“ õhkas Aveli tollal, kes on juhtinud saateid „Teekond iseendani“, „Armastust otsides“ ja „Hooaeg“. „Tunnen ennast väga hästi selles beebiootuses, energiat on palju, et teha ka oma töid ja projekte,“ sõnas Aveli veel.

Aveli sai emaks esimest korda. Johannesel on abielust laulja Kaire Vilgatsiga kolm last ja üks laps ka sellele järgnenud kooselust.

Jaga
Kommentaarid