Näitlejanna ja tema skulptorist kaasa abiellusid 1978. aastal, kuid sel nädalal selgus, et nad on viimased kuus aastat elanud teineteisest lahus. Tõsiasja, et Meryl ja Don on oma 45 aastat kestnud kooselu eraldi jätkata, kinnitas näitlejanna esindaja. „Don Gummer ja Meryl Streep on olnud lahus rohkem kui kuus aastat. Nad jäävad alatiseks teineteisest hoolima, kuid nad on otsustanud eraldi edasi minna,“ sõnas Meryli esindaja väljaandele Page Six.

Uudis lahkumineku kohta tuli tõeliselt ootamatult, kuna reedel väisas Meryl Hispaanias Princesa de Asturias auhinnagalat ja kandis seal oma abielusõrmust. Viimati nähti teda ja Doni koos siiski aastaid tagasi - tegemist oli 2018. aastal toimunud Oscarite tseremooniaga.

Merylil ja Donil on neli last: 43-aastane laulja ja laulukirjutaja poeg Henry Wolfe ning näitlejannadest tütred Mamie Gummer (40), Grace Gummer (37) ja Louisa Jacobson (30). Samuti on näitlejannal ja skulptoril viis lapselast.

Paar on abiellumisest saati hoidnud oma suhet avalikkuse tähelepanu alt eemal. 30. septembril tähistasid nad oma 45. pulma-aastapäeva.