Samad väljaanded väidavad, et primadonna ja tema noorimad lapsed veedavad järgmise aasta antud sihtkohast, kuid Vene meediast tulnud informatsiooni Pugatšova kohta tuleks võtta skeptiliselt. Pärast seda, kui olukord Iisraelis eskaleerus on idanaabrite väljaanded teatanud, et lauljatar on kolinud perega Lätti, siis otsustati, et nad on hoopis Bulgaarias. Siis spekuleeriti, et äkki otsustasid Pugatšova ja Venemaa režiimi kritiseerinud Maxim Galkin ikkagi kodumaale naasta. Seni on aga kõik kuuldused ja uudisnupud osutunud valedeks, kuid rahvusvaheliste väljaannete sõnul võib Küprosele kolimisel olla tõsi taga.

Näiteks teatas Galkin 19. oktoobril, et ta on lahkunud nende uuelt kodumaalt ja sõitnud Küprosele. Siiski polevat tema lahkumise taga olnud alanud sõda, vaid koomik alustas uut turneed.

Pugatšova ja Galkin, kes on juba aastaid elanud suure osa oma ajast välismaal, otsustasid Venemaalt lahkuda pärast Ukraina sõja algust. Koomik on korduvalt avalikult kritiseerinud Vladimir Putinit ja tema režiimi otsust alustada sõda. Seetõttu on Galkinist ilmunud Vene meedias lugematu arv kriitilisi artikleid, millest suur osa on puudutanud ka tema ja Pugatšova abielu. Näiteks on mitmes idanaabrite väljaandes ilmunud spekuleerivaid artikleid koomiku seksuaalse orientatsiooni kohta.