Kuna Ott on meedias palju figureerinud oma eraelu tõttu, siis uuriti loomulikult tema praeguse suhtestaatuse kohta. Laulja pidi tunnistama, et tema süda on hetkel täitsa vaba. Samuti paluti artistil võtta sõna ka vägagi päevakajalise skandaali kohta ehk mees pidi valima Brigitte Susanne Hundi ja blogija Malluka vahel. „Oh, joppenpuhh! Vot see on keeruline! Võib-olla Mallukas äkki?“ jäi Ott mõtlikuks, kuid tundus, et ta on vähemalt kursis naiste skandaalidega.

Oti fännidele ja meedia jälgijatele on arvatavasti teada ka fakt, et laulja on oma karjääri jooksul mitmel korral autosid vahetanud. Kuulajate küsimustele vastates tuli välja, et mehe koostöö Jaguari esindusega on lõppenud, sest mees ei sõida enam nende autoga ringi.

„Sõitsin pikalt Jaguar F-Pace’iga. Hetkel on ajutises kasutuses selline väike tore auto nagu Hyundai i20. Armas pill, võtab kaks korda vähem kütust kui Jaguar. Ma ei ole nagu kunagi väga hoolinud sellest, et oleks selline suur suur uhke masin istumise all,“ selgitas Ott.