Öösiti on Ben Cleary, Dan Paterson, Liam Black ja Malik Wills-Martin lavade tõmbenumbrid, päeval aga asjalikud töömehed, kes oma klientide igavad kodud koos sisekujundaja Kelly Stone’iga säravateks kõrbeoaasideks muudavad. Kuus tunniajast episoodi toovad vaatajani majad, mis muutuvad üle võlli kasiinodest inspireeritud koduks, kust ei puudu dekadentlikud lühtrid, pöörased baariletid ja kohandatud balustraadid... ning muidugi ka üks abstraktne kunstiteos särgita tantsijaga. Seda kõike peab nägema, et uskuda!

„Benil, Malikil, Liamil ja minul on ehitusvaldkonnas palju kogemusi,“ ütleb Dan, et enne tantsurühmaga Australian Thunder From Down Under liitumist tegid mehed ka muid, „maisemaid“ töid. „Kuigi oleme siin Ameerika Ühendriikides esinemas, tahtsime oma kätt proovile panna ka ehitusäris ning pakkuda oma klientidele parimat võimalikku renoveerimistööd.“

Lisaks tantsuoskusele on kõigil poistel täita oma roll ehitustandril – Dan töötab projektijuhina; Ben on osav puusepp; Liam on andekas maaler/viimistleja; ja Malik on lammutamisboss ja muus mõttes hunt kriimsilm, kes on valmis kõike tegema.

Sarja esimeses osas teevad Kelly ja nelik koos koostööd ja loovad kauni kodu majaomanikele Melissale ja Kelseyle, kes on oma ühise pesa kujunduse osas eriarvamusel. Meeskond värskendab pimedat kööki ja ehitab välja Vegase väärilise meelelahutusnurga. Majja lisatakse uus baar ning spetsiaalne kamin ning tööde käigus muutub elamine paari kolme kuldse retriiveri jaoks koerasõbralikuks.