Britney Spearsi eksmees Jason Alexander lükkas tagasi Britney väite, nagu oleks Britney abiellunud Jasonga vaid seetõttu, et tal oli purjus ja igav. Selle asemel väidab Jason, et paari vahel oli päris, kaine armastus, vahendab TMZ.

Jason, kes oli Britneyga abielus vaid 55 tundi, enne kui nad abielu tühistasid, ütles, et raamatu lugejad ei tohiks uskuda ühtegi sõna, mida Britney oma uues memuaaris nende abielu kohta ütleb.

Britney kirjutas raamatus, et nad olid enne abielu sõlmimist väga-väga purjus. „Inimesed on minult küsinud, kas ma armastan teda. Selgituseks: me ei olnud armunud,“ kirjutas ta teoses.

Jason vastas Britney kirjutatu peale, et see on jama, ja väidab, et nad olid armunud ja ei pruukinud alkoholi. Samamoodi on paari kirjeldanud ühes varasemas intervjuus neid laulatanud kirikuisa.

Jason räägib, et nad olid Britneyga sõbrad lapsepõlvest saadik ja ta hoolib ja armastab teda ikka veel. Siiski ei ostaks ta enda sõnul tema raamatut kunagi ja võtaks koopia vastu ainult siis, kui see oleks Britney autogrammiga, ja isegi siis müüks ta selle ilmselt enampakkumise teinule maha.