Huéscari 17. hertsog, kes on ka Alba hertsogitiitli pärija, ja tema naine Sofía Palazuelo ristisid hiljuti oma teise tütre ning teatasid, et tema nimeks saab Sofía Fernanda Dolores Cayetana Teresa Ángela de la Cruz Micaela del Santísimo Sacramento del Perpetuo Socorro de la Santísima Trinidad y de Todos Los Santos.

Ametivõimud teavitasid abielupaari, et nii asjad ei käi ning tütre nimi peab mitu korda lühemaks muutuma. Hetkel koosneb see 11 erinevast nimest, kuid ametivõimude sõnul tuleb see lühendada kas üheks sidekriipsuga liitnimeks või praegustest tuleb valida kaks nime. Loomulikult peab lootma, et perekonnaseisuamet muudatused heaks kiidab.

Kohaliku meedia sõnul tahtsid hertsog ja tema abikaasa antud nimega mälestada mitmeid inimesi. Väidetavalt on see austusavaldus lahkunud Alba hertsoginnale, keda peeti Hispaania rikkaimaks naiseks, ja nende teistele pereliikmetele. Samuti on seal ka mitmeid vihjeid usule.

„Eesnimi Sofía valiti näiteks pisipreili ema ja vanaema auks, kes on mõlemad Sofíad, ning teine nimi Fernanda on austusavaldusena beebi isale, Huéscari hertsogile ja vanaonule Fernando Martínezile,“ teatas Hispaania ajaleht El Pais.