Dünaamiline duo Eleryn ja Andi võtavad igal argiõhtul ohjad üle raadiojaamas SkyPlus. Kuna neil kahel täitus eelmisel kuul koostöö esimene aastapäev, siis võivad nad teineteiselt uurida ka kõike, mida sülg suhu toob. Seetõttu võttis Andi Eleryni pihtide vahele seoses Kroonikas ilmunud artikliga.

Valtingu nimi tuli nende vestlusesse sisse seetõttu, et saatejuhid rääkisid reisimisest ning Andi uuris kolleegilt, et kas antud sisulooja ja tema hea sõber Andrei Zevakin on üldse tuttavad nimed Eleryni jaoks. Lauljatar mõikas aga suhteliselt koheselt, et tema kolleegi küsimusel on tagamõte: „Millele sa vihjad, Andi?!“

Selle peale hakkas meessaatejuht uurima ja puurima, et kas nad on ikka lihtsalt sõbrad, nagu nad Kroonikale väitnud on. „Lihtsalt käisid Robiniga korvpalli vaatamas?“ üritas Andi veelkord uurida. „No mida sa üritad!?“ uuris Eleryn naerdes vastu.. „Tahan teada, kas on uus kuum paar!?“ jõudis Andi lõpuks teema tuumani.

Lauljatar pidi aga uudishimulikku kolleegi kurvastama, sest uut infot ta tema käest kätte ei saanud - Eleryn kinnitas veelkord, et ta on Robiniga lihtsalt sõber.