Chandleri endist tüdruksõpra Janicet kehastanud Maggie Wheeler postitas temast ja Perry'st foto, mis on tehtud aastate eest "Sõprade“ võtetel. "Milline kaotus. Maailm jääb sind igatsema, Matthew Perry,“ kirjutas 62-aastane näitlejatar.

"Rõõm, mille sa oma liiga lühikese elu jooksul nii paljudele tõid, elab edasi. Olen väga õnnistatud kõikidest loomingulisest hetkest, mida me jagasime,“ lisas ta.

Oma kaastundeavalduse avaldas ka näitlejatar Morgan Fairchild, kes hittseriaalis mängis Chandleri seksikat ja nooruslikku ema. „Mu süda on murtud minu „poja“ Matthew Perry ootamatu surma tõttu. Nii särava noore näitleja kaotus on šokeeriv. Saadan armastust ja avalda kaastunnet tema sõpradele ja perele, eriti tema isale John Bennett Perryle, kellega töötasin koos „Flamingo Road & Falcon Crest“ võtetel,“ kirjutas 73-aastane näitlejatar.

USA meedia kinnitusel leiti „Sõprades“ Chandler Bingi kehastanud Perry laupäeval enda Los Angelese piirkonnas asuvast korterist uppununa. Ta oli 54-aastane.

Portaali TMZ väitel leiti Perry surnukeha mullivannist, kuid tema ümber ei olnud märke alkoholi ega uimastite tarvitamisest. Samuti ei olevat meedia väitel Perry surmas põhjust kahtlustada kuritegu ja allikate sõnul tuvastasid esimesena sündmuskohale jõudnud meedikud Perryl südame seiskumise. Seda infot pole aga veel kinnitatud.