Räppar, kelle kodanikunimeks on Pavel Botšarov, paljastas Õhtulehele antud intervjuus, et on naisest lahku läinud. Küsimusele, kas ta elab praegu üksi, vastas artist jaatavalt. Botšarovilt uuriti veel, kas ta on leidnud juba uue kaaslase, sest intervjueerija Anu Saagim oli suve lõpus näinud teda koos ühe näitsikuga. „Mul on väga palju sõbrannasid,“ teatas räppar selle küsimuse peale. Hiljem ta paljastas, et ta laste emal on juba uus väljavalitu.

Varem on Botšarov öelnud, et just tänu eestlannast elukaaslasele õppis ta eesti keele nõnda hästi ära. „Mul on eesti naine ja me kolisime kümme aastat tagasi kokku. Tahad või ei taha, pidin kuidagi suhtlema,“ rääkis räppar paar aastat tagasi antud intervjuus oma suhte algusajast ja lisas, et alguses suheldi omavahel käte abil. „Ma ei tea, kuidas see toimis, ilmselt tahe oli nii suur.“

Pärast kuulsaks saamist on Botšarov saanud kutse presidendi vastuvõtule ja tänavu veebruaris otsustas ta seda väisata koos eelkooliealise poja Frediga. Botšarov on ka nelja-aastase tütre isa. Räppar on varem tunnistanud, et lapse saamine juhtus tema ja elukaaslase jaoks vägagi ootamatult. „Meil lihtsalt juhtus. Ja ma võin isegi rohkem öelda, et juhtus isegi kaks korda. See ei olnud plaanitud,“ paljastas ta kaks aastat tagasi Raadio 2-le antud intervjuus.