Kravitzi ja Tatumi suhe jõudis avalikkuse ette kaks aastat tagasi ja nad said tuttavaks filmi „Pussy Island“ võtetel. „Ma olen väga tänulik, et see film tõi sellisel viisil Channingu mu ellu,“ sõnas Kravitz ühes intervjuus eelmisel aastal.

Paari kihlus tuli avalikuks nädalavahetusel, kui Zoe ja Channing suundusid modell Kendall Jenneri Halloweenipeole. Õudsa ja lõbusa Ameerika püha tähistamiseks kehastus äsja kihlunud paar tegelasteks 1968. aasta õudusfilmist „Rosemary’s Baby“. Paarist tol õhtul klõpsatud piltidel on Zoe kihlasõrmust ilusti näha.

Väljaanne Page Six uuris juveelispetsialistilt järgi, kui palju võiks Zoe kihlasõrmus väärt olla. Kihla- ja abielusõrmustele spetsialiseerunud Laura Taylor sõnas, et sõrmuse kivike paistab olevat seitse kraati ja tegemist on haruldase teemantiga. Tema hinnangul on sõrmus väärt 475 - 550 tuhat dollarit, kuid täpne väärtus sõltub teemanti kvaliteedist.

Ei Zoe ega Channingu jaoks ei ole tegemist esimese kihlusega. Zoe Kravitz oli varem abielus Karl Glusmaniga. Nad kihlusid 2018. aasta oktoobris ja sõudsid abieluranda järgmise aasta juunis. Kravitz ja Glusman jõudsid abielus olla kõigest poolteist aastat, kui mees lahutuspaberid sisse andis. Nende lahutus jõudis lõpule 2021. aasta augustis.

Channing Tatum jagas varem abieluõnne Jenna Dewaniga. Nad tutvusid 2006. aastal ja abiellusid kolm aastat hiljem, vahendab US Magazine. Aastal 2013 sündis nende tütar Everly. 2018. aasta oktoobris andis Jenna aga sisse lahutuspaberid ning tema ja Channingu lahutus jõudis lõpule 2020. aasta veebruaris.