„Televaatajad saatsid „Prillitoosile“ õnnitlusluuletusi, millest Rein Pakk tegi laulusalmid, need viisistati ja sündiski „Prillitoosi sünnipäevalaul“,“ räägib Reet, kes juhib „Prillitoosi“ 2011. aastast.

Reet on tänulik Tanel Padarile ja tema bändile ning teistele esinejatele, kes peol üles astusid. Kohapeal selgus, et Tanel on aastaid „Prillitoosi“ vaadanud. „Noored õpivad meilt ja meie noortelt. Minu soov on olnud muuta „Prillitoos“ koguperesaateks ja see on mul vist õnnestunud,“ lausub Reet.

ETV JA  ETV2 peatoimetaja Urmas Oru.

Üks fänn saatis Reedale imelise lillekimbu, talle kingiti ka šokolaadi ja öeldi palju tänusõnu. Eesti Rahvusringhäälingu juhatus tõi peolauale kasti mullijooki, mis oli alkoholivaba.

ETV ja ETV2 peatoimetaja Urmas Oru sõnastab „Prillitoosi“ edu saladuse: „“Prillitoos“ on osanud väärikalt nooreneda. Saate teemadering ja nende käsitlusviis on ajas muutunud samal moel nagu meie üldine arusaam vanusest ja eakatele sobivatest tegevustest. „Prillitoos“ ühendab väga erinevaid põlvkondi, ellusuhtumisi ja vaateid ning kindlasti rokib ja popib edasi veel aastaid.“

PRILLITOOSI ENDISED SAATEJUHID Vasakult Ewe Kaselaan, Hille Tarto, Ela Tomson ja Diana Lorents. Nende taga seisab Hagi Šein.
SÜNNIPÄEVATORDI valmistas tordimeister Rita Osa, kelle retsepte leiab ajakirjast Oma Maitse.

LILLEKIMP Reet Linnale, mille saatis üks tema fänn Pärnust.
ETV AJAKIRJANIK Hannes Hermaküla ja Reet Linna Prillitoosi diivanil.
Jaga
Kommentaarid