Christopheri lahkumisest teatas tema kolleeg ja hea sõber Maurice Benard teisipäeval sotsiaalmeediasse tehtud postituses. „Tyler suri täna hommikul südamehaiguse tõttu oma San Diego korteris. Tyler oli tõeliselt andekas inimene, kes säras igas stseenis, kus ta üles astus ja ta nautis oma fännidele rõõmu pakkumist näitlemise kaudu. Tyler oli armas hing ja suurepärane sõber kõigile, kes teda tundsid. Oleme oma kalli sõbra kaotusest muserdatud ja palvetame tema laste ja isa eest,“ kirjutas Benard oma postituses.

Näitleja lahkumist kommenteeris ka tema esindaja. „Uudis tema surmast on šokeeriv ja ma olen tema kaotusest muserdatud. Ta oli väga andekas näitleja, ja mis veelgi olulisem, imeline sõber. Mu süda on tema sõprade ja perekonnaga, kes teda väga armastasid,“ sõnas esindaja.

Tyler Christopher kehastas Ameerika Ühendriikide sarjas „Üldhaigla“ peamiselt Nikolas Cassadine’i (aastatel 1996-2016), kuid astus üles ka Connor Bishopi rollis. Veel on ta kaasa teinud seebikas „Days of Our Lives“, kus tema kanda oli Stefan DiMera roll. Oma karjääri jooksul teenis ta neli Daytime Emmy nominatsiooni ja võitis oma esimese auhinna 2016. aastal, vahendab Page Six.

Christopheri jäävad mälestama tema poeg Greysun James Christopher ja tütar Biheme Christopher, kes sündisid abielust Brienne Pedigoga. Pedigo ja Christopher olid abielus aastatel 2008-2021. Enne seda oli Tyler Christopher aastatel 2002-2004 abielus teleseriaalist „Meeleheitel koduperenaised“ tuntud näitlejanna Eva Longoriaga.

Oma elu jooksul pistis Christopher rinda ainete kuritarvitamisega ning avaldas, et see sai ka põhjuseks, miks ta „Üldhaigla“ sarjast vallandati. Viimati arreteeriti ta seetõttu selle aasta alguses.

Jaga
Kommentaarid