Kaks lava, kaks artisti: maailmakuulus Red Bull SoundClash show algab ka Eestis soojendusega, mille käigus esitavad artistid oma armastatumaid hitte. Nii NOËP kui Gameboy on mõlemad lahinguks valmis ning lubavad, et publik saab elamuse, mis jääb meelde eluks ajaks. Ja üllatusi tuleb kindlasti palju, seda kinnitavad mõlemad artistid.

Mis laupäeval saama hakkab? Esimene voor kannab nime „Cover“, kus mõĺemad artistid saavad ülesandeks esitada endale isikupärane versioon mõnest tuntud laulust. Teises voorus – „Takeover“ - võetakse ette konkurendi laulud ja esitatakse neid oma võtmes. Loo originaalne esitaja alustab ning tema vastane võtab loo poole pealt üle.

Kolmas voor on „Clash“. Algab metsik sõit läbi artistide muusika universumi! NOËP ja Gameboy Tetris panevad proovile oma muusikaliste võimete piirid, muutes oma suurimad hitid eriliseks, andes garantii, et publik pole siinmail varem midagi sellist kuulnud ega näinud. Finaalis astuvad üles erikülalised, kes võivad määrata duelli saatuse!

Kes võidab Red Bull SoundClashi? Saab võitjaks NOËP või hoopis Gameboy Tetris? Võim on publiku käes, sest võistluse võitja valitakse aplausimeetriga! Tule kohale, sest just sinu hääl võib otsustada! Piletid Red Bull SoundClashile on saadaval piiratud koguses Piletitaskus. Üritus toimub Unibet Arena Blackboxis.

Kui sul siiski mingil arusaamatul põhjusel ei ole võimalik kohapeale tulla, saad vaadata ainulaadse mõõduvõtu ülekannet siitsamast Delfi TV-st! Otseülekanne algab laupäeval kell 20.30.