Lõppenud nädalavahetusel seiklesid Pugatšova ja tema abikaasa Maxim Galkin Sigulda linnas. „Kui päikeseline pühapäev on täna Siguldas!“ õhkas Galkin oma Instagrami leheküljel ning lisas juurde ka foto temast ja Allast.

Mõned päevad tagasi teatas Venemaa meedia, et Pugatšova külastas ka korra Venemaad, kuid enne, kui avalikkus sellest teada sai, oli primadonna juba riigist lahkunud. RIA Novosti ja telegrammikanal Baza väidavad, et laulja sisenes Lätist Vene Föderatsiooni Eesti piiri lähedalt ning jätkas siis oma teekonda rongiga Pihkvast Peterburisse.

Väidetavalt käis Pugatšova oma kodumaal selleks, et ajada korda viimased dokumendid seoses tema pärandvaraga. Kuuldavasti on primadonna juba aastaid valmistunud ette selleks, mis saab pärast tema surma. Väidetavalt tahab naine jätta kogu maise vara enda ja Galkini ühistele kaksikutele, kuid endiselt on suur küsimärk selle ümber, et mis saab staarpaari suurest lossist, mis asub Moskva lähedal. Varem on Vene meedia kirjutanud, et selle üllatuslikuks ainuomanikuks on hoopis Galkin, mitte Pugatšova.

Pärast seda, kui paar Iisraelist sõja tõttu ära kolis, ostsid nad luksuskorteri Küprosele, kus nad väidetavalt edaspidi elama hakkavad. Tundub aga, et Baltimaade soe sügis on nad hoopis siiakanti mõneks ajaks meelitanud.