USA väljaanne TMZ rääkis näitleja Lisa Cashiga, kes osales sarja „Sõbrad“ 5. hooaja episoodis „The One in Vegas: Part 1“. Naise sõnul sai ta toona rolli taustanäitlejana, kuid tema tegelaskujul oli algselt mõeldud olema sarjale päris suur mõju. Kui muidugi Chandlerit kehastanud ja meie seast hiljuti lahkunud Matthew Perry poleks enda suud toona lahti teinud.

Lisa sõnul oli algselt stsenaariumis ette nähtud stseen, kus Courteney Coxi kehastatava Monica ja Perry tegelaskuju Chandleri vahel Las Vegases tekkinud suur tüli lõpeb sellega, et Lisa toateenija tegelaskuju jõuab koos Chandleriga voodisse. Algselt oli plaanis, et Chandleri hotellitoa ukse taha jõudnud toateenija lohutab meest, nende vahel tekib säde ja Chandler petab Monicat.

Chandlerit kehastanud Perry läks aga pärast paari korda nimetatud stseeni harjutamist sarja stsenaristide juurde ja ütles, et sarja fännid ei andestaks seda neile iial. Mees palus, et petmisstseen välja lõigataks ja Monica ja Chandleri vahel tekkinud tülile leitaks uus lahendus.

Kuigi toona vaid taustanäitlejaks jäänudki Lisa teab, et selline stseen oleks muutnud nii sarja kui ka tema näitlejakarjääri käiku, arvab ta, et tegelikult oli selle liini ära jätmine sarja seisukohalt õige otsus.

Kuna Lisa esialgne roll lõigati välja, kehastas ta väikest osa Rossi ja Racheli lennukistseenis, kus astus üles lennuteenindajana. Nimetatud stseenis mängivad Rachel ja Ross üksteisele erinevaid vingerpusse.

Menukast teleseriaalist „Sõbrad“ tuntud Matthew Perry leiti eelmisel laupäeval enda Los Angeleses asuva kodu vannist uppununa. Nädalavahetusel saadeti ta viimsele teele pereliikmete ja „Sõprade“ kaasnäitlejate seltsis.