Eelkõige oma „Terminaatori“ rolliga tuntud näitleja Arnold Schwarzenegger väntas eelmise nädala pühapäeval rattaga California osariigis Santa Monicas ringi. Õdusaks rattatiiruks liitus temaga blondipäine naine, kellega näitleja hiljem õrnusi vahetas, jutustas ja siis suudles. Veel oli näitleja saatnud naise tema autoni.

Rattasõidul oli Arnoldil seljas olnud tumehall T-särk ja mustad püksid. Naine, kellega legendaarne näitleja aega veetis, kandis pikkade varrukatega musta pluusi ja leopardimustrilisi pükse. Tema juuksed olid lahti ja oma silmi varjas ta päikeseprillidega.

Blondipäise näitsiku näol ei olnud tegemist aga Schwarzeneggeri kallima Heather Milliganiga (48), kellega filmitäht ligi 10 aastat koos on olnud. Salapärase naise ja Schwarzeneggeri kiire musi tulid üllatusena, kuna alles hiljuti nähti Arnoldit ja Heatherit koos ning nad on viimasel ajal figureerinud paarina mitmel üritusel.

Näiteks väisasid Arnold ja tema pikaajaline kallim hiljuti Saksamaal Münchenis toimunut Oktoberfesti, kus nad paistsid üritust nautivat. Samuti märgati paarikest oktoobri lõpus koos Londonis ostlemas, vahendab Daily Mail. Tollal ringlesid lausa kõlakad, et Heather ja Arnold on kihlunud, kuna naise sõrmes säras kallis sõrmus, kuid paari tundvad allikad lükkasid need kuuldused ümber.

Filmitäht on oma kallima Heatheriga paar olnud aastast 2013 ning nad olid kohtunud aasta varem. Heather tegutseb peamiselt füsioterapeudina. Enne seda oli Schwarzenegger 25 aastat abielus Maria Shriveriga, kuid nad lahutasid. Abielust sündisid Arnoldile kaks tütart ja kaks poega, samuti on ta isa pojale, kes sündis afäärist majapidajanannaga.