35-aastane nõid olevat tunnistanud, et ta on hetkel üksikema. Siiski pidavat tal piisavalt abi olema ning naisel pole etteheiteid ka laste isadele.

„Ma ei ole praegu ega ka lähitulevikus suhtes,“ ütles Kerro oma isiklikul leheküljel. „Minu unistus on alati olnud laste saamine. Maailmas on imelisi mehi. Ma ei arva, et kõik neist on manipulaatorid ja on võimelised ainult halbadeks asjadeks. Aga ma pean ootama veel.“

Kerro perekonnas kasvavad poeg Kaius-William ja tütar Celine Marie, kelle isaks on norralane Mark Alexander Hansen. 2021. aasta augustikuus paljastas Kroonika, et Kerrost lahku läinud Hansen on kuulutatud politsei poolt tagaotsitavaks. Norrast pärit mees käis tol aastal Eestis kohtu ees seoses mitmete kehaliste väärkohtlemistega, varguste, ähvardamiste, omavoliliste sissetungide ja asjade omavoliliste kasutamistega.

2021. aasta märtsis mõistis Viru maakohus ta neljaks aastaks ja neljaks kuuks vangistusse, millest läks täitmisele neli kuud. Kohtuotsusest selgus, et mehe peamiseks ohvriks oli just Kerro.

2022. aasta kevadel sündis selgeltnägijale kolmas laps. Siiani pole nõid avalikult rääkinud sellest, kas antud lapse isaks on Hansen või sai ta järeltulija kellegi uuega.