Veel südaööl rõõmustas Aunaste sotsiaalmeedias, et uus aastakümme ongi tema jaoks kätte jõudnud. „Valus ei olnud. Tunnen ennast samamoodi nagu 20 aastat tagasi. Ainult selg valutab millegipärast ja pärast iga 20 minutit tahaksin istuda… Tõesti ei tea, miks nii on. Olen ju alles 70-aastane,“ viskas telenägu oma sotsiaalmeedia seinal nalja.

Üksteist tundi hiljem tehtud postitus aga nii lõbusates toonides ei olnud, sest vahepeal avastas juubilar, et on haigeks jäänud. „Juhtus nii, et Portugal ei taha mind vist ära lasta. Higisena oma külakeses rõdul istudes – vaadata on seal ainult mägesid, orge, miljonit oliivi- ja teisi puid – tõmbas tuul minust läbi,“ selgitas Aunaste, mis on juhtunud. Haigestumine oli veelgi üllatavam seetõttu, et enda sõnul ei ole ta kunagi haige.

„Aga täna on mul hääl nagu RAMi korralikul bassilauljal. Just ravisin ennast kuuma vanniga, sest tahaks ikka Lissaboni ka nautida oma sünnipäeval. Nii et ärge pahandage, et ei saa kõnedele vastata. Pole lihtsalt häält, millega vastata,“ tõdes Aunaste ja kasutas postitust selleks, et edastada tänu sadadele õnnesoovijatele.