„Paps oleks täna saanud 76. Aeg lendab. Juba kolm aastat papsi jalajälgi enam lumel pole. Eile hilisõhtul panime küünla, meenutasime ema ja õega. Hea mees olid,“ kirjutas Pevkur Facebookis.

Hanno rääkis 2018. aastal Kroonikale antud intervjuus, et peab oma suurimaks toetajaks perekonda. Raskemaid aegu aitab leevendada ka sport: „See on miski, mis ikka aitab. Sporditegemist saan alati kõigile soovitada, see on tervislik ja aitab kindlasti mõtteid puhastada. Ma olen siin elus palju erinevaid alasid teinud, aga arvestades seda, et praegu on minu ajaraam ebakorrapärane, midagi väga valida ei saa, püüan teha alasid, mida saab üksi teha – käin jooksmas ja vahel satun ka jõusaali.“

Iisakust, kus Pevkur teismeeani elas, on vaevalt viisteist kilomeetrit Peipsi järveni. Hanno on koos isaga käinud Peipsil juba alates ajast, kui ta oli viieaastane poiss ning tunneb seda järve, tuulega tõusvaid kahemeetriseid tihedaid ja teravaid laineid läbi ja lõhki. Poliitikas tuleb kogemusest hoolimata ootamatusteks valmis olla.

Jaga
Kommentaarid