Kuulus Kardashian soovib kõnealuse postitusega avalikult õnne pere matriarhile Kris Jennerile. Maailma kuulsaim mänedžer tähistas eelmisel pühapäeval 68. sünnipäeva. Oleks mõistetav, et mõned jäljed vananemisest oleksid ka värsketelt fotodelt näha.

Nii aga ei ole, sest Khloe või tema abilised on Krisi sünnipäevaks postitatud foto viimseni ära tuuninud. Küsimusi tekitavad nii Krisi kael, mis on sama sile kui teismelisel tüdrukul, kui ka Khloe laup, mis on nii sirge, nagu oleks loodiga mõõdetud. Samuti jääb silma ka noorema naise käsi, mis on eriti lainetav.

Postituse all olev kommentaarium on neid kentsakaid kehaosi märganud ja Kardashianitele seal armu ei anta. „Su käsi on päris p**se keeratud,“ ütleb üks Khloe jälgijatest ausalt. „Khloe, kallis, sinu käsi...“ seisab ka teises palju meeldimisi saanud kommentaaris.

Kardashianite Photoshopi-hullus on tekitanud Redditisse isegi eraldi alateema, kuhu lisatakse aina uusi fotosid, mille tuunimise puhul on kuulsad naised eriti lohakad olnud. „No kuule, Kris, sa tead, et su kael ei näe enam selline välja,“ naerab üks Kardashianite fänn sealses lõimes.