Tegelikkuses hakkas piletimüük juba üleeile, kui pääsmed said saadavaks Live Nationi klubiliikmetele. Täna hommikul jõudsid piletid aga lõpuks Piletilevi veebilehel ja müügipunktidesse, kuid vaid paar tundi hiljem olid alles jäänud pääsmed juba läinud. Tundub, et melomaanidel raha jätkub, sest tavapiletite hinnad küündisid 79 eurost 99 euroni.

„Väga suur huvi kontserdi vastu annab korraldajatele kindluse ka tulevikus suurartiste Tartusse kutsuda,“ teatas Tartu 2024 juht Kuldar Leis pressiteate vahendusel. „Stingi tuur on intiimne, näoga publiku poole. Kontsert Tartu laululaval võimendab artisti sügavat ja kaunist heliloomingu paremikku,“ lisas ta.

Live Nation Estonia esindaja Ott-Sander Palm sõnas TV3le antud kommentaaris, et kokku pandi müüki ligi 10 000 piletit ning lisa neile oodata ei ole. Samuti ei soovita ta kellelgi minna pääsmeid ostma järelturule. „Seda on näidanud varasem kogemus just The Weekndi kontserti näol, et pettureid ja kahjuks ka petta saanud fänne on väga palju,“ selgitas ta.

Sting toob kontserdiga „My Songs“ Tartu lauluväljakul publikuni kõik muusiku armastatud hitid, sealhulgas ka The Police’i ajastusse jäävad palad. Kontserdil kuuleb ajatuid hitte, sealhulgas klassikuid nagu „Fields of Gold“, „Roxanne“, „Every Breath You Take“, „Message in a Bottle“ ja suurt hulka teisi armastatud lugusid. Sting tuleb Tartus lavale koos rokkansambliga.