Rootsi meedia kirjutab, et prints Carl Philipi opereeriti eelmise nädala reedel. Nimelt kukkus sinivereline oktoobri lõpus õnnetult ja vajas seetõttu kirurgide tähelepanu.

3. novembril oli printsile tehtud õla- ja käevigastuse tõttu operatsioon. Rootsi kuningakoja esindaja sõnul tehti Carl Philipile haiglas väike operatsioon, vahendab Svensk Damtidning.

Prints Carl Philip ilmus 26. oktoobril Stockholmis ühele üritusele kipsis käega ja ei saanud oma paremat kätt vabalt hoida. Tollal selgitas Rootsi kuningakoja esindaja täpsemalt, mis printsiga juhtus. „Prints Carl Philip kukkus eelmisel nädalal seoses perekondliku tegevusega õnnetult ja vigastas oma kätt,“ selgitas esindaja.

Pole teada, millal vigastus täpselt tekkis või mis printsi kipsis käe põhjustas. Teada on vaid nii palju, et kui 19. oktoobril külastas Carl Philip ühte auhinnatseremooniat, siis tal veel kätt kipsis ei olnud, vahendab Expressen.

Järgmine avalik üritus, kuhu prints on oodatud, toimub esmaspäeval, 13. novembril. Siis väisab ta Rootsi Kuningliku Sõjateaduste Akadeemia galat.