36-aastane Andres ja 28-aastane Sandra teatasid rõõmurohkest uudisest Instagrami teel. Sotsiaalmeediasse postitatud fotos on raadiohääl kõrvaga armsalt kuulamas oma pruudi kõhtu.

Andres juhtis 2022. aasta novembris aset leidnud Pärnu restoranide nädala nooblit avaüritust. Pealtnägijad märkisid, et kui ta tööst vabadel hetkedel käis saali tahaotsa kaetud lauas istumas, söömas ja TV3 kolleegidega vestlemas, oli tema kaaslaseks peamiselt ei keegi muu kui Sandra Siimussaar.

„Nii kui Andres lauda istus, siis lobisesid ja käitusid nad Sandraga väga paarilikult,“ rääkis anonüümne allikas toona Kroonikale.

„Olime seal jah, sest Sandra töötab TV3s ja mina töötan raadios,“ selgitas Andres toona. Küsimusele, kas nad on Sandraga paar, ei andnud Andres toona otsest vastust: „Ma ei ütle praegu midagi sellepärast, et mul ei ole praegu midagi öelda. Kui on, eks siis ütleme varsti... Kuid praegu ma seda küll kinnitada ei saa.“

22. novembril ehk sisuliselt aasta tagasi otsustas raadiohääl teha asja ametlikuks ning avalikustas Instagramis esimese ühise foto. Paarike põrutas toona Egiptusesse puhkama.

Tänavu aprillis selgitas Andres Naistelehele antud intervjuus, et ta ei läinud endisest abikaasast lahku seetõttu, et ta leidis Sandra, vaid ta polnud eelmises suhtes enam õnnelik. Büroojuhti ja turundusspetsialisti Sandrat silmas Andres TV3 majas kohe, kui neiu sinna tööle tuli. „Eks ma vaatasin kohe, et nii ilus naine. Aga rõhutan veel kord: selleks ajaks, kui asjad meil romantilise pöörde võtsid, olin juba lahku läinud. Enne ei toimunud isegi põgusat musi andmist,“ kummutab mees kuulujutte.

Andresel on varasemast suhtest üks täisealine laps.