Neljapäeva õhtul väisas popstaar Harry Styles koos oma kallima Taylor Russelliga (29) Las Vegases suurt ja populaarset kontserdipaika Sfäär, kus nautis tol õhtul esinenud bändi U2 kontserti. Paar lustis kontserdil täiel rinnal, nad tantsisid lugudele kaasa ja paistsid tõeliselt armunud olevat. Harry hoidis pea kogu õhtu oma kätt ümber Taylori.

Enim püüdis pilke aga Harry muutunud juuksestiil. Kui varem olid tal tumedad ja pigem volüümikad juuksed, siis neljapäeva õhtul jäi ta kontserdipaigas fännidele silma kiilaks aetud peaga.

Sotsiaalmeedias ei võtnud fännid Stylesi uut soengut hästi vastu, vahendab Page Six. „Ma armastan Harry Stylesi nii palju ja seisan kõige eest, mis ta teeb, aga see juuksestiil pole see,“ avaldas üks muserdatud fänn. „Kuidas saab su nimi olla Harry Styles, if you have no hair to style (kui sul pole juukseid, mida stiliseerida - toim),“ kirjutas teine fänn. „See, et Harry ajas oma juuksed maha, tekitas rohkem turbulentsi, kui mõne inimese muusika,“ nentis järgmine säutsuja.

Suvel rokkis Harry Styles laval ringi veel juuksepahmakaga.

Harry ja Taylori romanss tuli esimest korda päevavalgele tänavu juulis. Varem on laulja semminud nii näitleja Olivia Wilde’i, modellide Camille Rowe’i ja Kendall Jenneri ning lauljatar Taylor Swiftiga.