Mehe surma põhjus on hetkel teadmata, kuid Moschino brändi emafirmas Aeffe viitas „äkilisele haigusele“ ja kinnitas BBC-le reedel mehe surma.

Renne oli enne Moschino peakunstnikuks saamist ligi 20 aastat töötanud Gucci heaks, tema viimane ametikoht seal oli naisteriiete osakonna juht.

Toscanas sündinud Renne õppis Firenze ja Polimoda moekoolides ja alustas enda karjääri töötades disaineri ja mentori Alessandro Dell’Acqua heaks. 2004. aastal asus ta tööle Gucci moemajja.

Tänavu oktoobris teatati, et Rennest saab Moschino moemaja peakunstnik ning tema esimene debüütkollektsioon moemajas pidi välja tuleb veebruaris toimuval Milano moenädalal.

Andeka mehe surma tõttu on sotsiaalmeedias võtnud sõna mitmed moetööstuse gurud, avaldades enda nördimust ja kaastunnet. Näiteks on Nina Ricci moemaja peadisainer Harris Reed kirjeldanud Rennet, kui „tõelist inglit“ ning modell ja näitleja Karen Elson kirjutanud, et tema süda on murtud.

Renne mentor ja tema karjäärile aluse pannud Alessandro Dell’Acqua kirjutas Instagramis, et andekas moedisainer jääb igaveseks tema südamesse.

Jaga
Kommentaarid