T1 sünnipäevapeo raames astusid eilsel kontserdil rahva ette kõik kümme finalisti: Ant Nurhan, Sebastian Jasinski, Hans Markus Danilas, Robin Kristofer Kukk, Maria Rander, Robert Reesar, Meelis Kesperi, Margareth Mürk, Rute Trochynskyi ja Marta Lotta Kukk.

Esitati saadetest tuttavaks saanud lugusid ning seda koos saateansambli ning taustalauljate Kaire Vilgatsi ja Dagmar Ojaga. Kohale tuli nii suuri kui ka väikeseid fänne, kes kõik elasid kontserdile vaimustusega kaasa ning tunnistasid, et neile meeldivad tänavused superstaariks pürgijad väga. „Mulle meeldib kõige rohkem nende lauluhääl ja välimus,“ märkis üks väike tüdruk. Lisaks tunnustati lugude valikut, sõbralikkust ja suhtlemisoskust. Pärast kontserti said kõik soovijad koguda autogramme erilisele fännikalendrile ning koos lemmikuga pilti teha.

Juba täna õhtul on TV3 eetris „Eesti otsib superstaari“ viies finaalsaade, kus muusikalihitte ja hiphop-lugusid esitavad Robin Kristofer Kukk, Ant Nurhan, Maria Rander, Marta Lotta Kukk ja Margareth Mürk. Taas teeb edasipääsejate kohta otsuse televaataja.

5. finaalsaate lood ja telefoninumbrid.

ANT NURHAN „Star Walkin’“ ja muusikalist „Jumalaema kirik Pariisis“ „Le Temps des cathédrales“, 900 07 01

MARTA LOTTA KUKK „Lose Control“ ja muusikalist „Hüljatud“ „Ihuüksi“, 900 07 02

MARGARETH MÜRK „Where Is the Love“ ja muusikalist „West Side Story“ „Somewhere“, 900 07 04

MARIA RANDER „Woman“ ja muusikalist „Grease“ „Lootusetult hoolin sust ma“, 900 07 06

ROBIN KRISTOFER KUKK „Gangsta’s Paradise“ ja muusikalist „Ämbliknaise suudlus“ „Kiss of the Spider Woman“, 900 07 08

„Eesti otsib superstaari“ viies finaalsaade on TV3s kell 20.00 pärast erisaadet „Eesti otsib superstaari: lava taga“, mis algab kell 19.30.