Seekordne saate külalisnõunik on 2023. aasta Eurovisiooni lauluvõistlusel Eestit edukalt esindanud Alika Milova, kes saate lõpus peab viimase tundmatuga duetti laulma. Tundmatute üks lauluvalik Alika repertuaarist on „Bridges“. „Kui lõpuduetis teeskleja peaks seda laulma, siis ma tõesti loodan, et suudan tulevikus seda laulu ka ise veel laulda,“ viskab Alika saate eel nalja.

Alika peab end heaks inimeste tundjaks ja usaldab oma intuitsiooni. Seni on ta saateid vaadanud ja kaasa mänginud kodus koos sõpradega. „Ma loodan, et kohapeal vaadates töötab mu aju sama hästi kui kodus diivanil“.

Otsuseid hakkavad sel pühapeval langetama arvajad Sale ja Kaja, kes plaanivad võidu puhul reisida Egiptusesse.

Püsinõunikena võtavad kohad sisse Evelin Võigemast, Grete Kuld, Estoni Kohver ja Andrei Zevakin. Nõunikud on võtnud vastu kindla otsuse, et saate peab lõpetama laulja. „Meie võtsime Zevakiniga selle otsuse vastu peamiselt sellepärast, et tüdrukud lubasid meile kolki anda,“ sõnab Estoni Kohver.

Suurejoonelises telesõus on taaskord stuudiopubliku ja televaatajate ees seitsmest salapärasest tundmatust koosnev grupp, keda identifitseeritakse nende elukutse või hobi järgi. Sel korral astuvad lavale joogataja, sünnitoetaja, kunstnik, koerasportlane, vanem õde, mereväelane ja õngitseja.