Noored tulid üritusele koos. Pärast liiguti ringi rohkem siiski eraldi. Ilmselt ka seetõttu, et ei soovita suurt tähelepanu.

Sama noormeest on Alika seltskonnas olnud avalikult näha varemgi. Ta oli ka tänavu Liverpoolis, kui Alika Eurovisionil üles astus.

Kroonika kajastas toona, et Alika jõudis Eesti delegatsiooni poolt korraldatud järelpeole umbes poolteist tundi pärast kaheksanda koha saavutamist Eurovisionil. Esimeste seas jooksis meie eurolaulik koheselt peol olnud blondi noormehe käte vahele ja suudles teda.

Alikat suudlusega oodanud ja nüüd siis kontserdil saatnud noormehe nimeks on Hendrik. Tema Instagrami sisust leiab nii mõnegi foto kaunist lauljatarist.

Alika pole tahtnud suhtest pikemalt rääkida. Veidi avas ta kaarte septembris Kroonikale antud usutluses.

„Jah, mul on olemas lähedane inimene. Oleme kokku leppinud, et oma suhtest me avalikult ei räägi. Usume, et õnn armastab vaikust. Elan ja olen õnnelik. Ta on eestlane ja loominguline inimene, tegeleb muusikaga ja toetab mind elu igas aspektis,“ märkis Alika.

„Tänu oma poiss-sõbrale olen eesti keele sisse kasvanud. Ta õpetab mind palju, nii et saan iga päevaga targemaks. Mulle meeldib see protsess,“ lisas ta.