„Nädalat ei hakka punnitama, teeme koos aktiivsete ettevõtjatega mõnusalt tiheda ja kompaktse, täis põnevaid avastamisi, tegemisi, olemisi, kohti ja kohtumisi – teeme ägeda,“ kirjeldasid korraldajad tänast päeva.

Idee ja eesmärk oli kohalikule pärnakale ja Pärnu külalisele näidata, mida kõike Pärnus tehakse, mis lahedaid kohti ja avastamata aardeid siin leidub ning lisaks tuua väljastpoolt sisse värskeid disainituuli.“

Moeturul osalesid Woolish, Anu Kaelussoo Design, Sealomon Prints, Hertta Workshop, Liisbeth Kirss, Eva Oherjus Design peakatted, New Vintage by Kriss jpt.

Olid arutelupaneelid. Näiteks moeekspert Aljona Eesmaa rääkis oma mõneti ebatraditsioonilise loo, kuidas ta meie moemaastikul alustas, mida vahepeal teinud on ning kuidas täna tema töö ongi silmata trende ja neid edasi anda.

Moekunstnik Hanna Korsar tutvustas osalejatele, kuidas täiendada oma garderoobi, samal ajal järgides jätkusuutlikkuse printsiipe ning tagades stiilse välimuse.

Disainipäev tõmmatakse kokku kell 22 algava peoga kohas nimega Wunderbaar. Diskorid mängivad muusikat 1990ndatest kuni tänapäevani.