Tänases saates ootas duettide ja ansambli The Beatles laulude saade nelja võistlejat: Maria Rander, Margareth Mürk, Robin Kristofer Kukk ja Ant Nurhan. Kõik nad esitasid dueti, kus partneriks oli varasemalt superstaarisaates osalenud laulja. Teise loona lauldi hitte legendaarse ansambli The Beatles repertuaarist. Saatest pääsesid superfinaali Ant Nurhan, Margareth Mürk ja Robin Kristofer Kukk.

„Eesti otsib superstaari“ võimas superfinaal toimub 3. detsembril Alexela Kontserdimajas. Oodata on erilisi etteasteid ja üllatusi; kolme lõpusirgele jõudnud laulja kõrval astuvad suurele lavale ka teised finalistid - kohal on Rute Trochynskyi, Hans Markus Danilas, Meelis Kesperi, Sebastian Jasinski, Robert Reesar, Marta Lotta Kukk ja täna saatest lahkunud Maria Rander.

Juba tuleval pühapäeval kell 19.30 on TV3 eetris finaalieelne erisaade, kus näeb põnevat ülevaadet iga superfinalisti teekonnast. Saadetes on olnud nii naeru kui ka pisaraid, tõuse kui ka libastumisi. Osa saab kõigist eredamatest hetkedest, mis algasid eelvoorudega T1 Keskuses, kui superfinalistid esimest korda värisevatel jalgadel kohtunike ette astusid.

DUETTIDE voor:

Maria Rander ja Jaagup Tuisk: „Kes jõudis tippu“;

Ant Nurhan ja Ott Lepland: „Olen valind tee“;

Margareth Mürk ja Getter Jaani: „New York State of Mind“;

Robin Kristofer Kukk ja Elina Born: „Lovely“ (esitajatelt Billie Eilish, Khalid).

THE BEATLES voor:

Maria Rander: „Hey Jude“;

Ant Nurhan: „With a Little Help from My Friends“;

Margareth Mürk: „Let It Be“;

Robin Kristofer Kukk: „Come Together“.

FINALISTIDE TELEFONINUMBRID:

Ant Nurhan 900 07 01

Margareth Mürk 900 07 04

Maria Rander 900 07 06

Robin Kristofer Kukk 900 07 08

„Eesti otsib superstaari“ kuues finaalsaade jõudis TV3 vaatajateni pärast erisaadet „Eesti otsib superstaari: lava taga“.