Kuu aega tagasi, 20. oktoobril ilmus Clicherik & Mäxi kauaoodatud teine album „Paksud“ plaadifirma Sony Music Entertainment alt. Reliisinädalal Eesti Spotify Top 50 edetabeli vallutanud kauamängiv, millelt pärinevad varasemad singlid „Pargi 6", “Oki“ ja 2023. aasta suve ühe suurima hiti „Mõtled mu peale“ ning septembris Trafficuga välja antud ühissingel „Kesköödisko“.

„24. november saab olema erakordne õhtu ja juba ennatlikult TOP1 kontsert Clicheriku & Mäxi tegutsemise ajaloos. Suured ettevalmistused käivad - esitlusele tulevad nii uued kui ka vanad hitid. Külaliste näol on oodata on korralikku staaride paraadi ning seninägematuid üllatusi. See on tegelikkuses ainus koht Eestis, kus reede õhtul olla, muud valikut tegelikult pole..,“ lisab Mäx.

Külalisesinejatena astuvad lavale Clicheriku & Mäxi lemmikud – albumil kaasa teinud ning Eesti Laulul tuntust kogunud mitmekülgne talent kaw ning värske komeedina hip-hop muusikas laineid lööv Lotey. Sündmus kestab hiliste öötundideni ja toob lavale ka valimi DJsid. Kaasatud on noor andekas produtsent Olivari, loo „Ma tean (ft. An-Marlen)“ kaasautor ning Clicheriku & Mäxi ride-or-die DJ Alex. Esimene hulk pileteid on väljamüüdud, eelmüügipiletid soodsamad Fienta müügikeskkonnast.