„Meil on suur rõõm teatada, et Coca-Cola kuulus jõulukaravan jõuab sel aastal ka Eestisse,“ ütles Coca-Cola Poola ja Baltikumi turundusdirektor Marit Kroon. „Rotermanni ja Coca-Cola koostöös toimuva jõuluturu avavad Coca-Cola jõulukaravan ning turul toimuvad erinevad põnevad tegevused. Näiteks saab karavani alal nautida Coca-Cola jooke, kohtuda jõuluvanaga ning saata oma lähedastele Eesti kunstnike illustreeritud jõulukaarte.“

Jõulukaravan alustas tuuri Rovaniemist jõuluvana külast 4. novembril ja tähistab oma iga-aastase Soome tuuri suurejoonelist lõppu 1. detsembril Tallinnas. Sel aastal tähistatakse tuuriga igaühe sisemist jõuluvana, mis sümboliseerib jõulude aja headust ja suuremeelsust.

Coca-Cola jõulukaravan on 17 meetrit pikk, ligikaudu 2,6 meetrit lai ja kaalub rohkem kui 26 tonni. Legendaarne karavan on juba peaaegu kolm aastakümmet olnud jõuluaegne ikoon kogu maailmas, kui ta esimest korda 90ndate keskel telereklaamis säras.

Coca-Cola jõulukaravan Eestis:

Aeg ja koht: 1. detsember kell 16:00-20:00 - Rotermanni kvartalis, Apollo Kino Coca-Cola Plaza tagusel parkimisplatsil Tallinnas.
Meeleolukas õhtujuht: Üritust juhatab ja jõulumeeleolu hoiab üleval armastatud muusik ja meelelahutaja Daniel Levi Viinalass.
Unustamatud hetked fotodel: Võtke aega, et kogeda pühademaagiat ning jäädvustada kaunid hetked Coca-Cola jõulukaravani ning lähedaste seltsis.
Saada pühadetervitus: Kingi lähedastele jõulutervitusi ja saada neile Eesti kunstnike poolt disainitud postkaart.

Coca-Cola jõulukaravani alale pääseb korraga piiratud hulk inimesi.

Tänavuse jõulukampaaniaga „Maailm vajab rohkem jõuluvanasid“ tähistab Coca-Cola jõuluvana vaimu meis kõigis. Jõuluvana ikoonilisus on headuse, suuremeelsuse ja hea tahte sümboliks ning kutsub kõiki üles väikestele ja suurtele heategudele. Coca-Cola on pühendunud oma kogukondade toetamisele ja teeb sel aastal koostööd Toidupangaga. Coca-Cola äpis saab teha testi oma sisemise jõuluvana leidmiseks. Iga tehtud jõuluvana testi eest teeb Coca-Cola annetuse Toidupangale. Lisaks löövad Coca-Cola töötajad vabatahtlikuna kaasa Toidupangale toidupakkide annetamisega.