Videos on oma lapsi kallistamas näiteks nii Jalmar Vabarna kui ka Maiken Pius ning armsat hetke jagavad Evelin Võigemast ja Jonas Kaarnamets.

Draakonid julgustavad oma kuulajaid videoid saatma, sest kõik emotsioonid on väga oodatud. Kallistamisvideoid saab veel saata 26. novembrini ning värske singli „Hold Me Now“ esmaesitlus toimub 8. detsembril Eesti Laulu eelvoorus.

Osalemiseks mine holdmenow.ewertandthetwodragons.com, filmi endast 10-15 sekundit pikk video kallistamas oma sõpra, armsamat, pereliiget või lemmiklooma ning lae video Draakonite veebi ülesse.

Ewert and The Two Dragons on R2 Aastahiti ja üheksa Eesti muusikaauhinnaga pärjatud kodumaine indie-rock ansambel. Nad on andnud oma karjääri jooksul sadu kontserte nii Euroopas kui ka Põhja-Ameerikas, sh mainekatel festivalidel nagu Positivus, Provinssirock, Hultsfred, Pinkpop, Lowlands, Frequency, Haldern Pop, Pohoda, Colours of Ostrava, Rolling Stone Weekender jpt.

Evelin Võigemast ja Jonas Kaarnamets jäid esimest korda koos silma tänavu 20. augustil roosiaias toimunud presidendi vastuvõtul Nad miilustasid baarialal, vestlesid heatujuliselt, jagasid teineteisele toidupalasid ja tõmbasid kordamööda üht ja sama sigaretti. Keemia nende vahel oli vägev ja paistis kaugele. Evelin ja Jonas hoidsid roosiaia kaunite lillepeenarde vahel jalutades teineteisel käest kinni ja poseerisid meelsasti fotograafidele.

Paar pidutses presidendi vastuvõtul hiliste õhtutundideni. Koos tantsiti ka Singer Vingeri legendaarsete hittide järgi. Üritusel viibinud nägid neid viimaste külaliste seas rõõmsas tujus lahkumas.

Jaga
Kommentaarid