Igasse saatesse koguneb publikuks mitukümmend kostümeeritud võidujanulist inimest, kes loodavad saada saatejuhi poolt valituks, et panna oma õnn proovile. Auhinnalaegas on põhjatu – seal on kõike, alates rahast ja lõpetades moodsate tehnikavidinatega. „Juba esimene saade algab suure üllatusega ning stuudiosse tulnud mängijad on tõeliselt säravad ja lausa kiirgavad energiast, mis kindlasti tekitab ka televaatajates positiivse tunde,“ ei hoia saatejuht Robert Rool kiitusega tagasi.

Mängus osalejatel ei ole vaja mälumängu teadmisi või füüsilisi oskuseid. Edu saavutamiseks on vaja vaid veidi õnne ja õigeid otsuseid. „Jah, eks vahel võib nende otsuste tegemisel joosta mängus osaleja ette ka must kass, mis meie saates tähendab paraku seda, et võit libiseb käest,“ räägib Rool.

Osalejatel tuleb valmis olla erisugusteks üllatusteks ning kõik saated on erinevad ja mängud varieeruvad. Veeretatakse täringuid, laotakse kaarte, valitakse kardina taha peidetud kingitusi ja palju muud.

Lõbus telemäng läks esmakordselt eetrisse 1963. aastal Ameerika Ühendriikides ja on olnud tohutult populaarne üle maailma. Eesti vaatajateni jõuab see esimest korda.

Telemäng „Kas lööme käed?“ alustab Kanal 2 eetris juba täna ehk 18. detsembril kell 20.00 ja on ekraanil kolmel järjestikusel nädalal esmaspäevast neljapäevani.