„Kui ma sain stsenaariumi ja tutvusin looga, siis ma sain aru, et see on väga eriline, sest see seob kohalikku kultuuri kung fu’ga,“ kiitis Tsai.

Koreograafi jaoks on kung fu rohkemat kui võitlusoskus - see on kunst. „Me õpime kung fu’d, sest me tahame ennast paremaks muuta,“ tutvustas ta, „Enamus võitluskunste tegelevad füüsilise treeninguga, kuid kung fu keskendub rohkem sisemisele. Et treenida ennast, oma südant ja meelt. Et olla alandlik ning tänulik.“

Rainer Sarneti kung fu komöödia „Nähtamatu võitlus“ tegevus toimub 1970ndate Nõukogude Liidus. Filmi peategelane on noor huligaan Rafael, kes satub Hiina piiril aega teenides kung fu ässade rünnaku alla. Tema armee saab küll haledalt kolki, kuid vastaste superstiilne võitluskunst vaimustab noort mässajat. Koju naastes leiab Rafael tee kloostrisse, kus kohtub õigeusu munkadega, kes hiinlastest veelgi vingemat võitlust peavad. Munkade võitlus on aga nähtamatu - võidab see, kes on alandlikum. Algab huligaani koomiline teekond kõikvõimsa alandlikkuseni, mis on täis kiusatusi, usku, armastust ja rõõmu.