Kung fu komöödiafilmi süžee tervikuna on Vahtra arvates pöörane, segades omavahel eri žanre. „Selles filmis on päris palju mänguruumi - seda on lust ja rõõm teha.“

„Selle filmi puhul oli üks põnev karakter ema karakter - me ei tahtnud, et ta oleks kuidagi vana ja väsinud, tüüpiline ema,“ kirjeldas kostüümikunstnik, et tegelaskuju tehti oluliselt glamuursemaks, kui tol ajal tavaliselt emad olid.

„Sellest tuleb kas järgmine kultusfilm või see tuleb niimoodi, et...“ jättis Vahtra naerdes mõtte õhtu.

Rainer Sarneti kung fu komöödia „Nähtamatu võitlus“ tegevus toimub 1970ndate Nõukogude Liidus. Filmi peategelane on noor huligaan Rafael, kes satub Hiina piiril aega teenides kung fu ässade rünnaku alla. Tema armee saab küll haledalt kolki, kuid vastaste superstiilne võitluskunst vaimustab noort mässajat. Koju naastes leiab Rafael tee kloostrisse, kus kohtub õigeusu munkadega, kes hiinlastest veelgi vingemat võitlust peavad. Munkade võitlus on aga nähtamatu - võidab see, kes on alandlikum. Algab huligaani koomiline teekond kõikvõimsa alandlikkuseni, mis on täis kiusatusi, usku, armastust ja rõõmu.