„Kui äge oli laval tagasi olla!“ rõõmustas Liis lavalt maha tulles. Ta astus üles erapeol, kus oli kohal umbes 150 inimest. „See energiavahetus, mis publikuga tekib on kirjeldamatu. Mul on nii hea meel, et sain veel sel aastal ägeda kontserdi anda ja ootan juba väga järgmisi lavaminuteid.“

Liis plaanib ka lapse kõrvalt aktiivselt pildis olla, nii muusikat välja anda kui esinda. Detsembri alguses üllatas lauljatar oma fänne kauni ballaadiga „Valge valgus“. „See on lausa uskumatu, kui palju kirju ja videoid mulle saadetud on! Tundub, et see lugu on pugenud väga paljude südamesse ja selle üle on mul meeletult hea meel,“ on Liis rahul. Loo lüürikavideo, mille lõpus on värske ema-lapse armas hetk, on kahe nädalaga kogunud 76 000 vaatamist ning on siiani YouTube’i muusikavideote topis.

Liis Lemsalu bändiga 21. detsembril esinemas.

„Valge valgus“ pani muusikalise punkti Liis Lemsalu elamusterohkele aastale, järgnedes selle aasta hittidele „Planeet L“ ning reketi ja kohvriga koostöösingel „PAUS“, mis alustas oma edulugu kohe Spotify ja YouTube’i edetabelite tipust ning saavutas ka Eesti raadiote edetabelis esikoha. Tänaseks on laulu Spotifys kuulatud üle 733 000 korra ja muusikavideot vaadatud YouTube’is üle 910 000 korra.

Liis Lemsalu bändiga 21. detsembril esinemas.

Liis jagas ka reedel Instagrami-postitust, milles sõnas, et juba ootab järgnevaid esinemisi ja oma fännidega kohtumisi.