Paar oli alati ka seltskonnaüritustel silmapaistev. Näiteks vabariigi aastapäeva vastuvõttudel jagati kaamerate ees suudlusi.

Kroonika teada võis neid viimati koos suuremal avalikul üritusel näha septembri alguses, kui nad käisid kodumaise filmi „Vaba raha“ esilinastusel. Filmi, milles astuvad üles tuntud Eesti näitlejad Märt Pius, Ivo Uukkivi, Steffi Pähn, Amanda Hermiine Künnapas, Mari Lill, Marta Laan, jt, oli tulnud kaema hulk kodumaiseid kuulsusi.

Teiste seas olid kohal ka Ilvesed. Kui fotoseina ees poseeriti, oli Toomas Hendrik tõsine, aga Ieva naeratas.

Esilinastustel oli aega ka vabas vormis jutuajamisteks. Siinkohal polnud abikaasad pidevalt ninapidi koos. Näiteks Ieva jäi jutustama Taavi ja Luisa Rõivasega.

Ieva andis lahutusest teada neljapäeval sotsiaalmeedias. „Jõulueelses meeleolus pean siiski sügava kurbusega teatama, et ligi kaheksa aastat kestnud abielu Toomas Ilvesega on lõppenud,“ kirjutas ta. „Sellisteks otsusteks ei ole ükski hetk sobiv. Aga praegu pärast pikka mõtlemist ja Toomase valikut austades on mulle selge, et edaspidi läheme mõlemad edasi oma teed pidi, hoolitsedes koos laste heaolu eest.“

„Olen südamest tänulik Eesti inimestele, kes võtsid mu soojalt omaks ja võtsid mind sõbralikult vastu nii Tallinnas kui maapiirkondades,“ jätkas Ieva. „Olen tundnud end Eestis kui kodus. Olete olnud inspiratsiooniks ja eeskujuks digitaalmaailmas. Olen teilt palju õppinud ja jätkan selle kogemuse jagamist, eriti just tehnoloogiasektoris. Andes seda edasi maailmale – hetkel töötades Ukrainas. Suur aitäh, kallid eestlased.“