Laulja Artjom Savitski avaldas eile sotsiaalmeedias paar fotot endast ja Kerttust ning soovis oma kallimale õnne sünnipäevaks. „Poose vs moose. Ühtlasi ilmselt ka minu 2 lemmikumat pilti meist. Palju-palju õnne sünnipäevaks, kallamalla. Ole numpar edasi ja et ikka kõik hea tabaks sind,“ kirjutas ta Instagramis rõõmsalt. Esimesel fotol poseerisid Artjom ja Kerttu koos kaamerasse vaadates ning teisel jagasid nad rõõmuhetke teineteisega.

Möödunud aasta veebruaris avaldas Artjom Kroonikale antud intervjuus, et tema esimene emotsioon Kerttu fotot nähes oli: hot chick! Kerttu aga lausus, et Artjom on paras alfa, kellega ei ole kunagi igav. Nende esimene kohtumine oli mõlema arvates hullematest hullem, kuid kumbki ei jätnud jonni.

„Tegelikult ei läinud midagi nii lihtsalt, see oli vaid tutvumine internetis. Esimene kohtumine oli päris ränk. Tulin koos sõpradega Haapsalust loomelaagrist ja Kerttu, kes elas siis Tartus, tuli Tallinna sõbrannadega retreat’i. Mõtlesin: ok, käime nende juurest läbi ja räägime niisama juttu. Olin ikka ilgelt nõme Kerttuga. Kogu minu fuckboy mentality (fuckboy - ei austa naisi ega suuda olla suhtes – toim.) lõi välja. Olen lugenud, et mida nõmedama mulje sa naisele jätad, seda rohkem ta sind tahab ja mäletab. Tüdrukutele meeldivad pahad poisid. Suutsin endast ikka korralikult halva mulje jätta,“ rääkis Savitski toona.

Kerttu sõnul oli Artjom lihtsalt nõme. „Ta ainult vaidles, meil ei olnud üheski asjas sama arvamust. Lõpuks olin totaalselt vihane. See oli ülimalt kummaline kohtumine meie Airbnb maja ees,“ avaldas noor neiu.

Artjom ja Kerttu on paar olnud 2022. aasta juunist ja tähistasid eelmisel aastal oma suhte esimest tähtpäeva. „Armastan sind kuuni ja tagasi,“ kirjutas armunud paar tollal avaldatud kaadrite juurde.