Kui Eesti Muusikaauhinnad 2024 18 kategooria võitjad valis 160-liikmeline žürii, siis tänasest on avatud rahvahääletus, mille tulemusena selgub, kes on tänavune rahva lemmik ehk Aasta Artist. Aasta Artisti valimis on kolme kategooria – Aasta Naisartist, Aasta Meesartist, Aasta Ansambel – nominendid. Tiitlile kandideerivad: ALIKA, An-Marlen, Anett x Fredi, Bedwetters, MARI KALKUN, NOËP, Riho Sibul, Trad.Attack! ja Vaiko Eplik.

Veebilehel Sky.ee saab perioodil 18.-30. jaanuar anda oma hääle sellele kodumaisele muusikule või kollektiivile, kes just sinu arvates oma 2023 aasta loominguga enim tunnustust väärib.

Just sina saad oma lemmikartisti edule kaasa aidata hääletades SIIN!

Taaskord on lisaks Kanal 2 teleülekandele võimalik Andrei Zevakini YouTube’i kanali vahendusel jälgida eksklusiivset veebiintervjuude ülekannet otse sündmuskohalt. Andrei ja Robin Valtingi eristuudiost astuvad läbi endised, praegused ja tulevased auhindade võitjad ning põnevad persoonid lava pealt, eest ja tagant. „Meie oleme platsis, näeme juba Unibet Arena streami stuudios,“ kutsuvad Andrei ja Robin vaatama.

Eesti Muusikaauhinnad 2024 võitjad selguvad 1. veebruaril Unibet Arenal. Suurejoonelisel galal astuvad üles ALIKA, Bedwetters, NOËP, villemdrillem, Anett x Fredi, MARI KALKUN ja Panus Eesti Muusikasse laureaat Marju Länik. Lisaks astuvad erinumbriga üles gala õhtujuhid Birgit Sarrap & Stefan.