Tõsielustaar ja ärinaine Kim Kardashian tuli hiljuti välja oma uue meigitoodete liiniga Skkn by Kim. Ärinaine võttis oma toodete reklaamiks appi ka oma kuulsad pereliikmed ning toodete promomise õnn langes ka tema emale. Kris postitas paar päeva tagasi oma Instagrami kontole Kimi uusi tooteid tutvustava klipi ning sattus fännide pahameele alla - nimelt oli tuntud matriarhil videos mitu filtrit peale pandud ja tema välimus oli seetõttu moonutatud.

Klipis tutvustas Krisi meigikunstnik Nikki Kimi meigitoodete sarja ja rääkis, mille poolest tooted head on. Nikki kiitis nii lauvärvipaletti kui ka huuletooteid ning Kris nägi klipis veetlev välja.

Kõik fännid aga Kimi meigitoodete maagilist võlu ei uskunud. „Võib-olla me usuks sind, kui sa vabaneksid kõigist nendest filtritest, mis sul peal on!“ soovitas üks fänn Krisile. „Miks sul filter peal on?“ küsis teine fänn. „Sa näitad meiki nii, et sul on filter peal,“ sõnas teinegi fänn. „Kas keegi veel mõtles, et tal on vaid meik peal?“ uuris veel üks fänn.