„See oli vägev! Reisile tagasi mõeldes ei usukski, et ma seal tõesti olin!“ tunnistas elevil Malle, olles esmakordselt näinud lõiku Aafrikas filmitud materjalist. Kogu senise elu on Malle ennastsalgavalt tööd rabanud ja kohustustesse uppunud ega ole isegi unistanud reisile minekust. Koos Taaviga lennatakse aga Lääne-Aafrikas asuvasse Ghanasse, et tutvuda sealse kultuuri ja elu-oluga. „Malle oli väga hea reisikaaslane, kõik sujus ja tülli ei läinud me üldse,“ kinnitas Taavi.

Aafrikas on kõik võõras ja harjumatu, mis aga tähendab, et vaatajal on väga põnev näha, mida arvab Malle kohalikest kommetest ja tavadest ning milliseid paralleele tõmbab ta Eestimaa eluga. Saab teada, kas Mallel tekib kultuurišokk või tundub tuhandete kilomeetrite kaugusel elatav elu tuttavam, kui arvatagi oskaks. Nõnda rullubki lahti sündmusterohke reisilugu Ghana rahva traditsioonidest, eluviisidest, rõõmudest ja muredest.

„Kõige enam vaimustasid mind Aafrika kohalik elu-olu ja loomulikult fantastiline loodus. Kõige enam šokeerisid aga kohalikud prügimäed, kus lehmad ringi jalutasid ja toitu otsisid,“ meenutas Malle. Blondi kauni naisena pälvis ta palju tähelepanu ning tihti kutsusid kohalikud teda endiga koos pildistama.

Anni Arro stuudioköögis toimunud esitlusel jagasid reisimuljeid nii Taavi, Malle kui ka kokk Gilly, keda sarjas samuti kohata saab. Ghanast pärit ning Eestisse pere ja kodu loonud Gilly koos abikaasa Annikaga aitasid kogu seikluse sünnile kaasa, korraldades kohapealset suhtlust ning koostades reisiprogrammi.

Esitlusel oli kohal ka sarja produtsent Margus Sikk, kes võttis eesootava teleseikluse kokku ühe sõnaga: „Enneolematu!“

„Taavi Mallega Aafrikas“ alustab TV3s juba naistepäeva õhtul.