Esimesse avalikustatud esinejate nimistusse kuuluvad sellised suurnimed nagu Marshmello (USA), Oliver Tree (USA) ja Chase & Status (UK). Veel täienevasse esinejate nimekirja kuuluvad ka näiteks Venbee (UK), Metrik b2b Grafix (UK), 5MIINUST & Puuluup, nublu & Mikael Gabriel, NOËP ning paljud teised suured nimed piiri tagant ja kodumaalt.

Eelmisel aastal külastas Beach Grindi rekordarv inimesi. Et festival on iga aastaga paisunud aina suuremaks, saab 2024. aasta festivalist samuti võimasaim siiani. Suve üks oodatuimaid muusikasündmusi toimub Pärnu rannapargis ning Villa Ammende aias. Publikut rõõmustavad eelmisest aastast festivalifännile meelde jäänud kolm lava.

Lisaks pealavale ning Grindi lavale, tegi eelmisel aastal festivalidebüüdi house -ja techno-muusikale pühendatud lava Villa Ammende hoovis. Tegemist oli kindlasti festivali ühe maagiliseima paigana, kus kulgeda. Selgi aastal ootab Ammende lava muusikahuvilisi nautima.

Sel aastal kostitab Beach Grind oma fänne eriti võimsalt, sest üheks peaesinejaks on Grammyle kandideerinud ja vahukommikujulise maski järgi tuntud muusikaprodutsent Marshmello. Tema platvormidel on üle 55 miljoni igakuise kuulaja ning tegemist on ühe kuulsaima elektroonilise muusika tegijaga kogu maailmas. Marshmello esineb juulis esimest korda Eestis.

Festivalipääsmed tulevad müügile Beach Grindi kodulehele 4. märtsil.