Armastatud lauljanna, laululooja ja telesaatejuht Eda-Ines Etti on täiesti uue väljakutse eel eriliselt elevil: „Iga päev sellisesse detektiivirolli ei satu ning see väike võimalus, et ehk suudangi pihta saada, kes seal maski all laulab, pakub kõige enam põnevust,“ märgib ta. „Maskis laulja“ varasemale kolmele hooajale on Eda-Ines alati kaasa elanud. „Olen show´d põnevusega jälginud ning lemmikesitustena tooksin välja end Pilve kostüümis peitnud Toomas Uibo ja Jäärana südameid vallutanud Stefani etteasted.“ Lisaks on Eda-Inest vaimustanud kostüümikunstnike töö: „Saate kostüümid ja maskeeritud hääled loovad vägeva koosluse,“ tunnistab ta.

Ines

Seda, kui osavaks detektiiviks ta ise saab, Eda-Ines veel aimata ei oska: „Hercule Poirot’d olen vaadanud küll omajagu, aga no ei tea, kas sest ka kasu on,“ muheleb ta. „Kindel on aga see, et uuel hooajal saab minust „Maskis laulja“ üks suuremaid fänne. On ülimalt põnev avastada, milliste kostüümide alla need andekad salapärased end sel aastal peidavad!“

Maailmakuulsal formaadil „The Masked Singer“ põhinev „Maskis laulja“ jõudis TV3 vaatajate ette 2020. aasta kevadel. Suursaates osalevad kümme imeliste maskide taha varjunud tuntud inimest, kes esitavad hittlaule, mille põhjal on nii saate detektiividel kui ka televaatajatel võimalus nuputada, kes maskide sees peituvad. Maskid hakkavad langema saadete lõpus, sest igal nädalal lahkub üks osaleja ja peab oma identiteedi avalikkusele paljastama.

„Maskis laulja“ neljanda hooaja detektiividest on TV3 seni avalikustanud Kristjan Jõekalda, Liina Kanarbiku ja Eda-Ines Etti. Veel katab saladuseloor ühe detektiivi ja saatejuhi isikuid.

„Maskis laulja“ uus hooaeg alustab TV3s pühapäeval, 24. märtsil kell 19.30.