Tänavuse Beach Grindi piletite eelmüük oli festivali fännide seas ääretult populaarne ja piletid kadusid müügis nagu soojad saiad. Ka suve kuumima festivalile korraldajad olid piletite eelmüügi edukusest üllatunud. „Beach Grind’i eelmüük üllatas korralikult! Eelnev aasta külastas festivali rekordarv inimesi ning ka see aasta on juba ainuüksi algus ületanud meie ootused. Beach Grind on suurepäraselt rahva poolt vastu võetud,“ sõnas Beach Grindi üks korraldaja Kaarel Sein.

Kui aga eelmüügist ei õnnestunud piletit skoorida, siis järgmine võimalus endale pilet soetada tuleb juba peagi! Tasub enda valmis panna, sest esmaspäeval, 4. märtsil kell 10 saab alguse Beach Grind 2024 ametlik piletimüük. Siis tasub endale haarata festivalipass, Priority Pass või kõige magusam V.I.P Pass. Ka päevapiletid tulevad esmaspäeval müügile. Festivalipääsmed tulevad müügile Beach Grindi ja Piletitasku.ee lehele.

Muusikute koorekiht Pärnus

Esimesse avalikustatud esinejate nimistusse kuuluvad sellised suurnimed nagu Marshmello (USA), Oliver Tree (USA) ja Chase & Status (UK). Veel täienevasse esinejate nimekirja kuuluvad ka näiteks Venbee (UK), Metrik b2b Grafix (UK), 5MIINUST & Puuluup, nublu & Mikael Gabriel, NOËP ning paljud teised suured nimed piiri tagant ja kodumaalt.

Eelmisel aastal külastas Beach Grindi rekordarv inimesi. Et festival on iga aastaga paisunud aina suuremaks, saab 2024. aasta festivalist samuti võimasaim siiani. Suve üks oodatuimaid muusikasündmusi toimub Pärnu rannapargis ning Villa Ammende aias. Publikut rõõmustavad eelmisest aastast festivalifännile meelde jäänud kolm lava.

Lisaks pealavale ning Grindi lavale, tegi eelmisel aastal festivalidebüüdi house -ja techno-muusikale pühendatud lava Villa Ammende hoovis. Tegemist oli kindlasti festivali ühe maagiliseima paigana, kus kulgeda. Selgi aastal ootab Ammende lava muusikahuvilisi nautima.

Sel aastal kostitab Beach Grind oma fänne eriti võimsalt, sest üheks peaesinejaks on Grammyle kandideerinud ja vahukommikujulise maski järgi tuntud muusikaprodutsent Marshmello. Tema platvormidel on üle 55 miljoni igakuise kuulaja ning tegemist on ühe kuulsaima elektroonilise muusika tegijaga kogu maailmas. Marshmello esineb juulis esimest korda Eestis.

2023. aasta Beach Grind oli üks meeldejäävamaid muusikasündmuseid kuumas Eesti suves. Lavalt käisid läbi nii maailmakuulsad staarid kui ka kodumaa suurimad nimed - Alan Walker, Alesso, Little Big, Bru-C, Luude, Tommy Cash, nublu, 5MIINUST ja paljud teised.