„Isa, sa olid väga paljudele inimestele eeskujuks üle terve maailma. Sinu optimism oli nakkav, su naeratus oli siiras,“ kirjutab Darja Navalnaja Instagramis ja lisab, et ta isal oli janu uute teadmiste järele.

„Vaimukus. Huumorimeel. Vastupidavus. Oskus valida õigel hetkel sõnu. Sinu lahkus. Usk headusesse, iseendasse, inimestesse,“ meenutab Darja Navalnaja oma isa.

„Lapsest saati õpetasid mind elama põhimõtete järgi. Elada väärikalt. Sa andsid oma elu minu, mu ema, Zahhari, Venemaa eest ja ma luban sulle, et elan oma elu nii, nagu sa mulle õpetasid. Tahan, et oleksid minu üle uhke. Sa oled alati olnud ja jääd alati minu eeskujuks. Minu kangelane. Minu isa. Ma armastan sind nii väga. Puhka rahus.“

Julia Navalnaja avaldas eile abikaasale Instagramis samuti järelehüüde. „Ljoša, aitäh sulle 26 absoluutse õnneaasta eest. Jah, isegi kolme viimase õnneaasta eest. Armastuse, selle eest, et alati toetasid, selle eest, et tegid nalja isegi vanglast, selle eest, et sa mõtlesid alati minu peale.

Ma ei tea, kuidas ilma sinuta elada, aga ma püüan nii, et sina seal üleval rõõmustaksid minu üle ja tunneksid minu üle uhkust. Ma ei tea, kas saan hakkama või mitte, aga ma püüan.

Me kohtume kunagi kindlasti. Mul on sinu jaoks nii palju jutustamata lugusid ning mul on sinu jaoks telefoni salvestatud laule, rumalaid ja naljakaid, üldiselt ausalt öeldes kohutavaid laule, aga need on meist ja ma tahaksin neid nii väga sulle kuulata anda. Ja ma tahaksin nii väga vaadata, kuidas sa neid kuulad, naerad ja pärast mind kallistad.

Armastan sind igavesti. Puhka rahus.“

Jaga
Kommentaarid